Objednejte si nás!

Jako jediná přepravní firma nabízíme možnost online-objednávky na konkrétní datum a čas! Sami uvidíte, kdy máme čas a zvolíte si pro svůj převoz nejlepší termín! Objednat si stěhováky nebylo nikdy předtím tak snadné!

Rychlá registrace

Váš email (slouží i k přihlášení):
Jméno:
Telefonní číslo:
Bezpečné heslo:

Zde je několik pravidel, se kterými registrací souhlasíte.

1. Údaje vyplněné při nebo po registraci archivujeme v naší databázi, ale neposkytneme je třetím stranám.
2. Registrací souhlasíte s případným zasláním informačních zpráv na Vaši emailovou nebo poštovní adresu (zatím to neplánujeme, ale kdyby snad jo...)
3. Objednávka je závazná pro obě strany (my přijedeme - Vy nás očekáváte) až po telefonickém kontaktu a ústním souhlasu.
4. V některých případech můžeme požadovat platbu dopředu (hotově nebo bankovním převodem).
5. Na požádání vystavíme daňový doklad.
6. Neručíme za objednávky "za pět minut dvanáct". Vždy se snažíme vyhovět jak to nejlépe jde, ale pokud chcete uskutečnit převoz v následujících hodinách, radíme raději přímo zavolat.
7. V případě nesplnění dohodnutých detailů přepravy poskytujeme finanční kompenzaci (100% zpět z platby předem při neuskutečnění přepravy, 20-100% při komplikaci při přepravě) - řeší se individuálně.
8. V případě uhrazení zálohy předem a následném odvolání převozu Vám vrátíme peníze zpět na Váš účet. :)
9. Pokud si nás objednáte a poté nebudete k zastižení nebo nebudete mít na zaplacení, budeme naštvaní, někdy i zlí. Nemějte nám to za zlé.
10. Mozkem Levného převozu je Roman Hruška (Se Šťopkou), který je připraven Vám maximálně vyjít vstříc. Volejte 773 748 671 nebo mejlujte na HRUSKA@SESTOPKOU.EU.

V Brně dne 9.9.2015

Hawk!Přihlášení

Email:
Heslo:Zapomněli jste své heslo? Napište nám.

Úspěšně jsme již realizovali 2061 převozů/stěhování ;)

Zpět na web SeŠťopkou